EduPełzaki - serwis edukacyjno-informacyjny dla Dzieci i Rodziców

środa, 22 stycznia 2014

TESTUJEMY dzbanek do filtrowania wody DAFI

Dzbanek ten jest przede wszystkim funkcjonalnym sprzętem kuchennym skutecznie oczyszczającym wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych. Dzbanek filtrujący, ze względu na wskaźnik LED sensor i pojemność całkowitą 4 litry jest nowością na rynku.


Wygląda tak:

Dziękujemy za przesłanie produktu do recenzji. 

Nasze zdjęcia i recenzja:

Wczoraj otrzymałam dzbanek- zielony. Filtr dodany do dzbanka. Można o nim poczytać tu.
Woda szybko się filtruje. Prosty w obsłudze. Woda ma lepszy mniej metaliczny posmak niż woda z kranu. Jakość wody zależy także od regionu w którym się mieszka. Przykładowo najgorszą wodę jaką piłam, a raczej której pić nawet po przegotowaniu, nie dało się jest w Tarnobrzegu. Taki dzbanek jest wręcz niezbędny. Z kolei obecnym miejscu zamieszkania woda jest w miarę smaczna, na tyle, że starcza filtr ogólny na wodę w piwnicy. Jednak i tak czuć poprawę smaku, szczególnie przegotowanej, która do tej pory miała metaliczny smak. Dlatego nie lubię pić wody przegotowanej. Po prostu jest paskudna. Chyba zmieni się to teraz dzięki dzbankowi filtrującemu DAFI.
Warto poczytać też pytania i odpowiedzi dotyczące tego dzbanka na http://www.dafi.pl/faq 
1 komentarz:

  1. Od roku mamy dzbanek do filtrowania wody (nie Dafi). Wcześniej kupowałam wodę butelkowaną dla córki. Po czasie chyba 2-ch miesięcy od kupienia dzbanka założyliśmy córce akwarium. W akcesoriach znalazł się test na ph wody. Woda z kranu miała ph 7, a przefiltrowana 6. Jak dla mnie WoW! polecam każdemu, zwłaszcza dla dzieci

    OdpowiedzUsuń

Przyciski Listonic

Social Networks

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...